| AndyPeScurt a întrebat:

am 18 ani si doresc sa imi cumpar prima masina.
Mam gandit la mai multe masini.
Dar ce parere aveti despre Dacia Logan 10 ani?
N

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E foarte ok Loganul.
Nu m-am dat prea mult cu noul Logan, dar oricum, ai parte de niste motoare foarte bune + caroserii usor de intretinut.
Ca masini de drum lung nu sunt stralucite, pentru ca nu sunt foarte confortabile iar suspensia nu e potrivita pentru rulajul la viteze mai mari (valabil doar la berlina).
In schimb, daca ai nevoie de o masina care sa porneasca la cheie si sa te plimbe ieftin si in siguranta, Loganul e mult mai convenabil decat multe alte masini.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E buna alegerea. Ai masina noua cu toate avantajele unei masini noi la super pret.

| MariusF23 a răspuns:

E super faina masina, si eu m-am decis greu cand mi-am cumparat Clio-ul in vara. Aveam de ales intre Logan 10 ani si Clio 4. Pana la urma designul m-a facut sa cumpar Clio, dar tot la Logan mi-a ramas gandul.