| anonim_4396 a întrebat:

Am de gând să-mi cumpăr o maşină. Aş vrea un Audi A4 ( 2004-2005 ) 1.9 TDI sau Passat tot 2004 sau 2005 1.9 TDI. Mie îmi plac ambele foarte mult şi nu prea ştiu pe care să o aleg. Adică la exterior mie îmi place mai mult Passat, dar la interior îmi place Audi. Voi ce îmi recomandaţi? Vă rog fără băşcăleală.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Practic ai de ales intre aceeasi masina versiune premium sau versiune mai ieftina. Eu as alege-o pe cea mai bine intretinuta

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Un audi a4 din 2006 break. Asta as alege eu. Parerile sunt impartite. In break mai bagi si tu una, alta, perfecta daca pleci cu masina in vacanta.