| costin007 a întrebat:

am si eu o intrebare, am pe masina montat navigatie Android cu gps dar am si navigatia originala a masinii, cum fac sa gasesc sau sa localizez masina prin acele gpsuri? Exista posibilitatea de a localiza masina prin acele gpsuri si daca da, cum?

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Daca ai navigatie Android te loghezi cu contul de Gmail personal si pe telefon iei aplicatia "Gasiti Dispozitiv"

| SoulReaver a răspuns:

Nu stiu daca se poate face, probabil ai nevoie de un gps tracker.