| Alexandroflorin a întrebat:

Salut TPU, am cumpărat o navigatie de golf 4 am montat totul la ea dar nu știu cum sa o montez.Trebuie sa scoți casetofonul masinii iar în locul ei se pune navigația dar problema este ca nu am nici o idee unde as putea sa o prind deoarece ea sta de forma în locul casetofonului și trebuie prinsa.Trebuie neapărat dat jos tot bordul sau alta soluție aveți?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la un specialist, care a mai facut asemenea montari si care stie cum se pot monta mai multe aparate, chiar impreuna (casetofon + statie + navigatie)!

| Simpatic a răspuns:

Nu inteleg de ce va complicati cu chestii de astea, cand nu stii un anume lucru apelezi la un specialist, la cineva care a mai facut asta de cel putin 100 sau 1000 de ori
toata lumea crede ca vede 2 tutoriale pe Youtube si toata lumea devine meseriasa, valabil si in domeniile IT, in constructii, ba unii chiar se cred medici esteticieni invatand de pe Youtube

deci cel mai intelept sfat, un electronist auto te poate ajuta!