| mczacky a întrebat:

am un audi a4 1.6 benzina din 96 arata bine tare dar la cum arata si papa bine inmatriculat pe ro, sa il schimb pe un bmw 318 1, 7 diesel inmatriculat pe Bulgaria si oleaca tapiteria cam rupta pe unele locuri + din partea lui 250 de euro?

3 răspunsuri:
| Zzu123 a răspuns:

Din ce an bmw? Eu nu sunt adeptul masinilor inmatriculate in Bulgaria..nu as schimba...(parerea mea )

| mczacky explică (pentru Zzu123):

Nu asta ma deranjeaza, ca nici eu nu sunt, vreau sa o inmatriculez e din 97 e36

| Kogaion a răspuns (pentru mczacky):

Se refera la faptul ca masinile din Bulgaria sunt masini care au facut accidente in Germania. Aduse si reparate cat de cat si vandute de bune.