| didoyeneas a întrebat:

Salut tpu..Am un casetofon Clatronic AR815, si vreau sa imi pun niste boxe pe un golf 3. ce boxe ar trebui sa imi pun? Vreau ceva cu bass mai mult..Am vazut ca pe spate am firele,dar nu merg, stiti de ce/cum sa le fac? Funda`

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Pentru bass, ai nevoie de un subwoofer, dar poti scoate putin bass si din difuzoarele ovale 6x9 inch, care se pun in spate, in rest poti sa-ti pui orice difuzoare auto, deoarece toate au 4 ohmi.