| Danescu_Daniel_1999 a întrebat:

Azi am ieșit din parcare cu spatele și am atins o mașină, nu este grav, de abia se cunoaște la el e ușor șters pe spalier în spate. Am așteptat și nu a venit nimeni și am plecat. Ce se poate întâmpla ca am plecat?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti ramane fara permis pentru parasirea locului unde ai produs accidentul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un sofer ar trebui sa stie ce se poate intampla. Sunt curios cum de ai permis cand pui o asemenea intrebare.

Daca cel accidentat stie despre cine e vorba si raporteaza la politie accidentul ramai fara permis... daca nu stie norocul tau. Civilizat era sa ii lasi un nr de telefon in geam

| Sofer a răspuns:

Daca l.ai frecat frumos pe spoiler. daca aveai buna vointa lasa-i un bilet cu nr de telefon sa te caute si sa rezolvati amiabil. fii mai atent cand iesi intri in parcari.

| Danescu_Daniel_1999 explică:

Spoiler*așa a corectat site*ul