| Noone09 a întrebat:

cat costa sa schimb volanul de pe partea dreapta pe cea stânga la un e90 daca se poate un preț fix sau măcar unul orientativ si daca exista riscuri mulțumesc
P.s.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Undeva la 1500€ cu piese si manopera inclusa.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mult, foarte mult! Tinand cont ca nu doar volanul se schimba de pe o parte pe alta ci tot bordul, cu instalatia electrica si pedalele angrenate la motor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pret fix logic ca nu se poate. Dar e de la 1000euro in sus si in final ramai cu o masina carpita

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Posibil sa coste doar piesele vreo 1000€.
Riscul cel mai mare este sa nu se poata face instalatia electrica 100% functionala.

| addy200 a răspuns:

Manopera costă de la €1500 în sus, depinde de mecanic. Plus că trebuie să cumperi bordul pe stânga cu toate chestiile necesare, fără €2500 nu cred că ieși!