| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati vrea sa conduceti, o skoda superb sau un audi A6? Eu skoda superb, voi ce alegeti si de ce? Ofer funda + vot

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Si eu as vrea skoda superb, imi place foarte mult si mi se pare chiar foarte frumos modelul.O seara buna sa ai

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Audi A6, clar. Totusi, Audi e un brand premium, Skoda e mai mult ceva de buget. Diferentele se vad in finisaje, dotari, etc.

| Vvistula a răspuns:

Era mai misot audi a5.

| Flavius2106 a răspuns:

A6 clar!

| boss97 a răspuns:

Skoda superb, masini noi si frumoase.
si audi e bun, are motor tare.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Cu audi A6 merg presedintii si directorii.

| KimDinca a răspuns:

Mie mi ar placea o skoda superb pentru ca mi se pare mai eleganta, mi se pare ca arata mai bine.

| RamonaPgstai a răspuns:

Skoda Superb love struck visiniu, chiar aseara cautam ceva poze, ma uitam cat costa happy si Audi A6 e fain big grin