| AnDrEy55 a întrebat:

Ce credeti de poza de la profil. Este noua masina a tatalui meu. Mie imi place putin dar nu se inchide capota bine si are farurile din fata prea inchise. Asa este frumoasa, are interior de lemn etc. Vreau sa va si parerea voastra despre ea. Masina se numeste Mercedes-Benz E220 pentru cei care nu stiu.

Răspuns Câştigător
| DannyM3rz3 a răspuns:

Sincer mie nu prea imi mai place modelul asta, dar mercedes este o masina buna si va fi mereu printre primele locuriwinking

1 răspuns:
| Pauluk a răspuns:

Ei bine, masina este in regula adica arata bine, parerea mea...Pai, de obicei marca Mercedes-Benz scoate masini bune...Bye!

P.S.: Spune-i tatalui tau ca a cumparat o masina buna.