| Szabii a întrebat:

Ce parere aveti despre Ford Mondeo Mk3 2002 2.0 DTTI 90 CP wagon (break / combi ).
Masina are 170.000 km, adusa recent din Germania, in vara anului 2013 au fost schimbate suspensiile spate. Masina este inmatriculata, toate taxele platite, taxa de prim-inmatriculare nerecuperata.
Il cunosc foarte bine pe proprietar (unic proprietar), a avut mare grija, nu a fortat masina. Vehiculul se afla in stare excelenta, interiot + exterior. Full option.
Motorul nu a avut nici o problema pana acum. Absolut nimic.

Parere despre masina / motor?

2 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Un motor mare si puturos. In rest, o sa descoperi tu.
De 90 cp sunt motoare Diesel si de 1.3.

| George1985 a răspuns:

Nu recomand.Este un motor puturos pentru masina asta.