| Pitbullllll a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru a lua traseul din prima?

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sa conduci bine si sa prezinti incredere. Partea nasoala este ca trebuie sa vina natural laughing

| gabicoo a răspuns:

Să ai plicul pregătit! "Tradiția"winking Prietenii știu de ce!

| Paul754880338 a răspuns:

Pune-te in locul politistului ce va fi langa tine. El are o mare responsabilitate. Daca esti usor neindemanatic, nu e o mare problema, asta se rezolva prin trecerea timpului si acumularea experientei, ATATA timp cat esti extrem de precaut. Daca esti prefacut indemanatic si lipsit de precautie esti un potential pericol in viitorul apropiat si mai mult, i s-ar putea reprosa si lui ca nu te-a examinat suficient de atent. Deci fii extrem de precaut si nu te feri sa arati asta!