| IonutMadalin1 a întrebat:

de curand mi-am luat un golf 4 1.6 16v,trebuie sa i schimb uleiul si distributia, cam cat sa ajunga?

4 răspunsuri:
| luky2 a răspuns:

Ulei castrol magnatec 10w40, filtre mann (ulei, aer, benzina) curea contitech.depinde si la ce service te duci o sa te coste cam 6-700 lei

| luky2 a răspuns:

Ulei castrol magnatec 10w40, filtre mann (ulei, aer, benzina) curea contitech.depinde si la ce service te duci o sa te coste cam 6-700 lei

| nifron a răspuns:

Pai uleiul ii cam 150lei, distributia acum depinde cu cat o gasesti 200 300lei poate mai mult.

| nifron a răspuns:

Aa si pe langa asta trebuie sa mai iei si filtre plus manopera in jur de 600 lei toata treaba te va duce