| anonim_4396 a întrebat:

Hei all! Please help!
Mi-am facut un Id nou de messenger, pentru ca de celalalt ma plictisisem si il aveam de mult. A mers sa adaug vreo 10 contacte in lista, iar acum pur si simplu nu mai merge.Bag id ul, selectez grupul in care sa mi-l bage si la sfarsit nu imi mai apare nimic, ramane blokat pe ceva gen.please wait while The contact is added in your list...am rugat cativa pr sa ma bage ei pe mine in lista, mau bagat am dat accept si imi apar la address book, iar ei ma vad pe mine cand sunt on, dar eu nu ii vad pe ei, e ca si km ar fi stersi din lista mea.
Please help... ce sa fac sa mearga? straight face dau funda cui ma ajuta :*

1 răspuns:
| Roxett a răspuns:

S-a blocat. mai astepta putin si incerca din nou. asa se intampla cand vrei sa adaugi mai multe contact odata.