| Tavi_Tudor_1973 a întrebat:

Mi-am cumparat un piaggionu de mult,si cand dau sa il pornesc, porneste dar cand il accelerez se accelereaza dar nu trace si da rate-uri.Ce are? O fi infundat carburatorul?

3 răspunsuri:
| Andrey550 a răspuns:

Verifica carburatorul sau ambreajul poate patineaza cand il accelerezi!

| Tavi_Tudor_1973 explică (pentru Andrey550):

Daca este
ambreajul tebuie schimbat?

| Andrey550 a răspuns (pentru Tavi_Tudor_1973):

Daca e ambreajul prima data curata-l cu sprai de degresare gasesti ep eMAG sau in magazinele moto e in jur de 8lei si il spreezi si daca tot asa face trebuie schimbat