| stillhere20102 a întrebat:

probabil ca am gresit categoria dar... Ce pot face daca sistemul meu de la caluculator atunci cand il pornesc scoate un bazait enervant iar satelitii gajaie cand redau muzica, adica ei gajaie doar cand incepe basul mai puternic. Are cineva vreo idee ce pot face? Apropo eu nu mai am siguranta la el acolo la transformatorul acela, iar sistemul este Philips Audio PC400. Multumesc anticipat! Funda

5 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Daca mai ai garantie la el dul la servicele lor de reparatii sisteme, sper ca te-am ajutat, alta idee cum l-ai face tu nu am

| stillhere20102 explică (pentru KaPy2):

Garantie nu mai am caci este destul de vechi...

| Daniel_Stefan_1988 a răspuns:

Etse mort, dar incerca sa-l cureti

| stillhere20102 explică (pentru Daniel_Stefan_1988):

Sa-l curat cum? mai exact...

| Daniel_Stefan_1988 a răspuns (pentru stillhere20102):

Pai daca are praf in el incearca sa-l sufli sau cu aspiratoru