| Armandostl a întrebat:

Salut, unde găsesc și eu mufa in care se bagă auxiliarul la Volkswagen touran? Mașina este fabricata in 2008.Pe aparatul de muzica apare AUX asta înseamnă ca are dar nu știu unde e băgat, va rog sa ma ajutați. OFER FUNDA.

Răspuns Câştigător
| gtr2rr3 a răspuns:

Nu trebuie sa aiba aux daca scrie asta pe consolă.
Scrie pentru ca este compatibil un aux la ea, dar trebuie sa il montezi tu. Scoți playerul si in spate trebuie sa fie niste mufe de legatura, cumperi un cablu de aux compatibil de undeva il montezi, il pozitionezi unde vrei in masina si abia dupa poti da pe "aux". Varianta 2: are din fabrica dar nu o găsești tu. In general e in cotiera, torpedou, cupholder, scrumieră.

4 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Dacă scrie AUX trebuie sa aiba
Cauta bine.

| Armandostl explică (pentru Catalina990099):

Crede ma ca am căutat peste tot dar nu găsesc nu știu unde ar putea fi

| gtr2rr3 a răspuns (pentru Catalina990099):

Serios? laughing

| Catalina990099 a răspuns (pentru Armandostl):

Schimba-lhee hee