| ScooterTuning2014 a întrebat:

Vand motor complet Aprilia SR 2002
Motorul este un motor Minarelli care se potriveste pe :Malaguti f12, f15,yamaha aerox,etc
Are carburator 17, 5 filtru de aer sport,pedala merge perfect, roata este pe 13`
setul este de 49 cc original, nu are deloc joc in biela nici in rulmenti din motor
Dau la el si Bobina/Cdi si un carburator de rezerva.
Pretul este de (250 Lei Negociabil) contact: mess- Cosmin_boss9991 sau komy_mcg.cosmin

5 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Pune acest anunt pe 4tunning. Ei se pricep la astfel de chestii si site-ul e dedicat pentru masini, motoare, etc.

| ScooterTuning2014 explică (pentru ÎngerCretin):

Salut.am pus un anunt si pe 4tuning...dar inca nimic
oricum mersi pentru raspunswinking

| ÎngerCretin a răspuns (pentru ScooterTuning2014):

Si eu sunt fan pisicute! Am un e36 2.5 vanos albastru :D. Recent am dat intr-un sant cu el si aripa a intrat in caroserie, bratele rupandu-se. Vreau sa-i pun un 4.4 sau 4.0 si o fac albastra sau rosie. ma gandeam la atlantis blue si la rosu inca nu stiu
http://www.google.ro/......tp?/imgres 1324170-e36-rare-colour-thread/page3&h=600&w=800&sz=148&tbnid=PRGgYdDWQbkNHM:&tbnh=95&tbnw=126&zoom=1&usg=__TZB3mnzXhs8vw60PgR4VBlnPxzg=&docid=wLgeK9IKS-VGfM&sa=X&ei=OpuLUvzFCeLn4gTryYHoAQ&ved=0CC4Q9QEwAA
Jante OZ BREYTON.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Old BMW never die!

| ScooterTuning2014 explică (pentru ÎngerCretin):

Eu as prefera Albastru... uite aici link
https://www.google.ro/......ps?/search e Supppppper :P

| ÎngerCretin a răspuns:

Acum e asa
https://www.google.ro/......ps?/search
Dar vopseaua e cam dusa. din pacate de la impact janta fata s-a rupt si nu am ce face cu 3 roti de oz breyton :(. Pacat de ele. au costat cat jumatate din masina. Apropo! Am interior de piele M galben cu dungulite albastre :D. Mai vreau sa-i montez volan de 5-ar. dar trebuie facute niste chestii pentru a se potrivi. Ma gandeam sa-i pun evacuare eisenmann dar e al dracului de scumpa. Ramane pe ultim plan