| catalinutzu95 a întrebat:

vreau sa imi cumpar so masina opal cabrio si vreau sa va intreb cat ma costa revizia, adica inainte sa o cumpar vreau sa merg la un mecanic.cat costa verificarea asta?(e prima masina si vreau sa nu dau gresbig grin)

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa o puna pe tester 100-200 ron

2 răspunsuri:
| Chitosca_Stefan-Angelo_1993 a răspuns:

Salut!
In primul rand e Opel, nu opal sau altfel.In al doilea rand sunt n modele de cabrio cu z motoare, care din ele? an motor etc? Revizia costa in functie de tipul ei, de unde o faci si de cati bani ai.

| catalinutzu95 explică (pentru Chitosca_Stefan-Angelo_1993):

Eu vreau sa o puna pe tester si este opel cabrio 1.6