| FeaRRR a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un CROSS 125. Ce imi propuneti? Mentionez ca am aproape 160 cm. Apropo, zilele astea m-am plimbat cu un cross de 250 si m-am descurcat binisor, tinand cont ca era prima data cand m-am urcat pe unul. Bugetul meu este pana in 1000€. Deci ce imi puteti recomanda de 125? Accept si sfaturi pentru incepatori. Dau FUNDA garantat!

Răspuns Câştigător
| costi1998 a răspuns:

Poti sa iti iei, dar unul in 2timpi (alea in -2 timpi 125cc au putere ca cele de 400cc in 4 timpi)
-semi-automat(cu viteze dar cu abreiaj automat)
Unul e in jur de 500€, nu ar trebui sa iti fac griji in privinta asta happy

| FeaRRR explică (pentru costi1998):

Iti dau funda! Nu am luat nimic, aveam un scooter vechi si l-am reparat. Doar ca acum face scheciuri si nu prea vrea sa porneasca doar de la 100 pedale ( P.S.: nu merge automatul ) xD laughing

1 răspuns: