| LarryRaraitul19 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon prin septembrie. Bugetul e cam de 500-600 de lei. Ce telefoane imi puteti recomanda tinand cont de calitate-specificatii-pret?
ultumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Ai putea sa te uiti la Xiaomi redmi 2
- Display IPS (culori vii si unghiuri bune de vizibilitate) si display de 4.7" cu rezolutie HD
- Procesor bun, quad snapdragon 410 la 1. 2ghz si adreno 306, vei putea juca majoritatea jocurilor
1 gb ram si 8gb memorie interna + slot card pana la 32gb
Camera de 8mpx pe spate si 2pe fata cu rezolutie hd + inregistrare video FullHD si 4g pentru o viteza buna de internet.
http://www.pcgarage.ro/smartphone/xiaomi/redmi-2-16gb-dual-sim-4g-white/

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca vrei un telefon cu care sa stai linistit ca te tine si la ploaie si la vint, si cind cade pe pamint, plus ca nu iti da nimeni in cap sa ti-l fure, ia un Caterpillar. B30-ul e frumusel, B25-ul e ceva mai ieftin.

| Tina88 a răspuns:

Http://allview.ro/v1-viper-16gb.html Cel mai bun telefon raport calitate-pret, merge impecabil, ai 3 capace de schimb, ecranul merge si se vede superb...Il gasesti la altex redus deseori.

| Argelean a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda http://www.emag.ro/......DBDGMMBBM/ sau http://www.emag.ro/......HGMGBBBM/. Acum depinde care iti place si tie cel mai mult eu il aleg pe primul. Funda?

| Zenovie a răspuns:

Eu am un iphone 4, IOS 7.1.2,32 GB. Telefonul arată 9, 5/10 si funcționează 10/10. Daca esti interesat prețul este de 600 lei

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Zenovie):

TPU nu e site de vinzare, sau nu stia i. El a intrebat de un telefon bun, nu ca vrea acum sa cumpere, ai auzit cind? Prin septembrie, c am peste 2 luni asa, deci vinde l in altă parte, pe olx poate il dai pina in septembrie, si acolo, daca lasi la pret, m ai taie din ele dă le dracu.

| Zenovie a răspuns:

Am un iphone 4, IOS 7.1.2, 32 GB. Telefonul arată 9/10 si funcționează 10/10

| Girafaoftic a răspuns:

O caramida