| StefanMadalin02 a întrebat:

Salut, - Vreau sa pun sistemul de franare fata de la bmw e38 cel cu 4 pistonase pe etrier la un bmw e36 am inteles ca se poate ce ma intereseaza pe mine este daca este nevoie de vreo modificare suplimentara sau nu si daca merge cu pompa de frana originala de e36 si vreau sa stiu avantajele si dezavantajele.
- Si inca o intrebare pe spate ce modificari pot aduce sistemului de franare pentru o performanta m-ai buna. Multumesc!

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

1.Discuri si placute noi de calitate Ate, Brembo, Jurid Trw.
daca ai bani mai multi incearca:
2. Discuri perforate si placute ceramice.
Evita discurile si placutele facute pe vapor.