| Error1 a întrebat:

Salut, vreau sa spun ca am început școala de șoferi și sunt cam pe la a cincea ora și instructorul auto se comportă foarte urat cu mine. Astăzi m-a lovit in nenumărate ori peste picior cu palma ca m-am oprit brusc in loc și in altă zi m-a lovit și in cap. Eu înțeleg ca poate nu am procedat bine la volan dar și instructorul sa se comporte in așa fel? Voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are voie sa faca asa ceva, il raportezi la scoala de soferi pentru abuz in serviciu si posibil la politie. Ala trebuie dat afara de la servici

| Violleta2022 a răspuns:

Il poti reclama la scoala respectiva, sau poti cere schimbarea instructorului!
Asa ceva este inadmisibil si inteloreabil, la un instructor.

| cristimihailov a răspuns:

Il atentionezi ca daca mai face asa o singura data, il raportezi intai la conducerea scolii.

Daca va continua poti cere schimbarea lui.

Apoi poti sa il anunti ca esti dispus sa mergi pana la final.