| silviu212121 a întrebat:

Salutare am ai eu o problema la un golf 4 1.4 16 valve nu se închid ușile când bag cheia în ușă doar cea de la șofer trebuie sa le închid pe toate 3 prin interior și după să închid ușa șoferului din cheie care ar fi problema am rămas fără curent în baterie odată da am pus baterie noua

Răspuns Câştigător
| N0H4CK a răspuns:

Trebuie înlocuit un calculator din ușa șoferului, nu știu exact, intreabă și tu un mecanic

2 răspunsuri:
| N0H4CK a răspuns:

Ți s-ar defectat închiderea centralizata

| silviu212121 explică (pentru N0H4CK):

Pai și ce e de făcut?

| N0H4CK a răspuns (pentru silviu212121):

Trebuie înlocuit un calculator din ușa șoferului, nu știu exact, intreabă și tu un mecanic