| Colibaba_Bianca_Daniel_1995 a întrebat:

Salutare.
Am numarul de inmatriculare din față lovit de un cârlig de la o alta mașină. Cum as putea sa îndrept din nou acea "gaură" din numar? Tabla numarului e destul de puternica.

Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti merge la un tinichigiu si ti-l indreapta el.

| Sofer a răspuns:

Îl îndrepți acasă ușor. Cu un mic ciocănel îl îndrepți la loc și e ok.

| zilog a răspuns:

Te duci la militie spui peste ce biciclist ai dat si ei iti dau alt numar nou nout
ascunderea urmelor se cheama ca tu ai ascuns cev adcia o proba si e mult mai naspa daca repari.

daca te-a lovit cineva tot la militie se rezolva lucrurile

daca ai lovit pe cineva tot la ei se rezolva lucrurile

de ce ai vrea sa umbli tu sa remediezi acea problema?

Un tinichigiu vopsitor auto știe si poate sa indrepte acel număr

| Colibaba_Bianca_Daniel_1995 explică (pentru zilog):

E pur si simplu o mica adancitura in numar de la un carlig. O am de vreo 3-4 luni. Ar rade de mine politistii sa merg la ei pentru asa ceva?