| Frasia_Roxana_1988 a întrebat:

Mi-a lovit un nenorocit masina in parcare, am apucat sa-i vad partial numarul de inmatriculare, stie cineva cum as putea sa dau de proprietar?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai si gandeste-te bine la TOT ce ai vazut: o bucata de numar, in mod sigur o culoare si, poate, cu putin noroc, daca te pricepi cat de cat, poti macar sa aproximezi marca masinii. Daca te duci la Politie cu datele astea si daca ai bafta sa nu dai peste cine stie ce Garcea lehametit de lume si de viata, ai putea afla exact cine ti-a busit masina. Bafta si...succesuri!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca parcare are camere video te-ai rezolvat daca l-ai vazut la fata il poti gasi in baza de date a politiei, daca a parcat acolo sta pe acolo stai la panda

| Blu3Li0n a răspuns:

Hey,deci ai putea sa te duci la politie si le dai numarul de inmatriculare.Iar politia o sa-l caute pe proprietar, prin diferite mosuri, exemplu GPS. funda?tongue