| vladutz1594 a întrebat:

Am si eu o problema pe site-ul drpciv.ro
Ma autentific pe Internet explorer si cand dau examinare examen online.imi apare o eroare
Unable to open the Internet site / Operation Aborted
Va rog spuneti-mi daca stiti rezolvarea la problema asta pentru ca sunt aproape sa dau Sala si as vrea sa fac chestionare pe site
FUNDA pentru raspunsul castigator!

4 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Incearca sa folosesti Compatibility View.

| vladutz1594 explică (pentru MariusF23):

NU merge! Acelasi lucru imi apare sad

| vladutz1594 explică (pentru MariusF23):

Am schimbat si versiunea de Internet explorer. Fac primele 2 intrebari de acomodare apoi apare aceiasi eroare sad

| ginoeugen23 a răspuns:

Incearca si tu alt browser... opera chrome... internet explorer e depasit rau