| Ana a întrebat:

Ce are site-ul TPU ca d la un timp numai pot sa citesc nicio intrebare "Internet Explorer cannot open the internet page, operation aborted"?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Problema nu este la TPU, problema este la browserul tau de internet, Internet Explorer.Instaleaza-l din nou sau instaleaza alt browser gen Mozilla, Opera.

| Frozen a răspuns:

Schimba Internet Explorer Cu Opera sau cu orice alceva, si ai sa vezi ca nu o sa mai ai erori de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acum 2 zile.Intra pe mozilla, acolo merge. A si am uitat sa zic ca ieri si-a revenit singurwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista Internet Explorer?