| schajuman1344 a întrebat:

Am vazut ca in cazul masinilor care au GPL montat ulterior, buteliile trebuie schimbate dupa 10 ani. Dar in cazul masinilor care vin din fabrica, cu GPL cum e? Trebuie schimbate si la acelea buteliile? Astept un raspuns de la cei care au habar de asa ceva. Mersi. Dau funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E la fel. Nu contează cine a pus-o pe mașină, contează data fabricației.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mihai69 are dreptate.

| SoulReaver a răspuns:

E la fel si instalatia se verifica odata la 2 ani parca. Nu stiu sigur.