| D0do a întrebat:

Salutare baieti are cineva Loncin de 125? vreau si eu niste pareri despre el merita 500 euro sau nu? pls
http://vand-atv.com/......eta-enduro

4 răspunsuri:
| Kataklysm a răspuns:

Nu merita.
Ala e dirt bike.(Pentru copii)
Deci e mic.
Eu iti recomand un motocross mai mare, chiar daca esti copil, si gasesti si la 300 euro.

| D0do explică (pentru Kataklysm):

Am 17 ani... 1.70 si 68 kg am vazut ca saua este la 1.10 m ma gandesc ca nu e dirt bike...

| Kataklysm a răspuns (pentru D0do):

Mda, nu citisem atent.
In cazul asta e foarte buna pentru tine.
Dar ai grija, banuiesc ca ai citit atent ca, costul transportului e de 150 lei.

| FeaRRR a răspuns (pentru D0do):

Frate? As vrea si eu sa-mi iau un LONCIN DIrt Bike 125 cc ce parere ai? E chinezarie se strica repede?