| aleks42095 a întrebat:

Salutare, doresc să achiziționez o mașină de la un parc auto din Zalău ce oferă transport până la domiciliu. Eu fiind din Vrancea nu mi vine prea comod să mă duc până acolo să o iau si aș dori să o primesc la domiciliu. Va trebui să plătesc prin transfer bancar și mi s-a spus ca îmi eliberează factura și cu ea o să mă duc la bancă să fac transferul. Întrebarea este dacă eu prin factura care mi o eliberează ei și apoi mă duc la bancă am certitudinea ca nu mi iau țeapă? Mulțam și multă sănătate!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumpărând o mașină sh fara sa o vezi oricând poți lua o țeapă....nu la aia care te gândești tu că îți iau banii și nu îți trimit mașină ci că mașina poate avea defecte

| Dumitruandreea19942001 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi sa vezi masina in principiu și sa o probezi sa vezi cum merge cum se aude motorul și după sa o iei. Zic și eu sa nu îți iei teapa