| marian878 a întrebat:

Se află cineva pe aici care a cumpărat de pe ekopiro? As vrea sa dau o comanda de artificii si as vrea sa plătesc prin transfer bancar, ca mi se pare mult 50 de lei sa dau pe transport, ai in caz ca fac transferul bancar, comanda nu mai vine si nu-mi primesc nici banii, imi mai pot recupera banii? Am observat ca dupa ce plasezi comanda, primesti o poza cu factura, unde scrie că plata s-a realizat prin transfer bancar si as vrea sa stiu daca are vreo valoare ca si dovada

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Eu am preferat sa cumpar de pe Facebook de la oameni seriosi. Mi-am ales unul ok si am luat de la el in fiecare an. Din cate vad si ekopiro pare ok, dar dezavantajul este ca livreaza din alta tara.

| florin926481f a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa platesti prin transfer, mai bine dai 50 lei