| Radu_George_1988 a întrebat:

Salutare. Ieri m-am ciocnit cu cineva in trafic si am facut constatare amiabila. Masina mea are bara sparta si zgariata, grila cazuta, capota indoita in interior si ambele aripi indoite putin in fata. Motorul este ok, a fost indoit putin radiatorul, dar nu este spart. Aveti idee daca am voie sa circul cu masina asa, si daca da, pentru cat timp? Multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai dovada de la asigurător poți, dar ai un interval de 30 zile

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti circula dar nu mai mult de 30 de zile de la data accidentului.