| DarkTwister a întrebat:

Salutare, mi-am cumparat recent un Audi 80 CC din 1986 1.6d si ma intrebam daca as putea omologa un turbo(chiar si cel de fabrica de pe 1.6td, avand in vedere ca blocul este aproape identic).

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Intreba la RAR noi nu prea avem de unde sa stim.
Un motor de 1000 de lei complet cu turbo e la fel de vechi precum masina ta din 86winking

| DarkTwister explică (pentru Simpatic):

Pai normal ca e vechi cat masina rolling on the floor asta e ideea, imi trebuie piese originale, o sa intreb la RAR

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La ce i ti trebuia rabla aia de masină care polueaza? Din 1986.

| badpanda a răspuns:

Costa mai mult o turbina decat ai dat pe masina

| DarkTwister explică (pentru badpanda):

Dimpotriva laughing am gasit motor complet cu toate accesoriile specifice turbo cu 1000 lei

| badpanda a răspuns (pentru DarkTwister):

Atunci ai dat mult pe masina?