| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Salutare.Sa zicem ca iesi la autostrada din greseala... Ce e de facut atuncea daca tu vrei sa te intorci?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Majoritaeta nici nu aveti carnet si iesiti pe autostrada? nu ai ce sa faci nu ai voie sa intorci pentru ca intri pe contrasens, invata definitia autostrazii ca sa stii ce e de facut acolo.

| autostiri a răspuns:

Citeste mai multe aici http://www.autostiri.info/ invata, ia permisul si dupa te intorci cu frana de mana pe autostrada.

| DirectDinBerceni92 explică (pentru autostiri):

Mereu intru pe siteul ala + ca am permis dar nu prea am citit despre autostrada.

Răspuns utilizator avertizat
| Geo17 a răspuns:

Iti zic io.Trebuie sa continui sa mergi pana la prima iesire de pe autostrada. O sa vezi si indicatoare cu sageti care te indruma spre iesire.
Bafta.

| seagate a răspuns:

Daca locuiesti in Romania situatia descrisa de tine nu exista.

| Mihai212 a răspuns:

Nu ai ce sa faci...