| micutdragut a întrebat:

Am nevoie de servicii profesionale de chiptuning pentru masina mea. Vreau sa am mai multi cai putere si un consum mai redus de combustibil. Am aruncat o privire pe net si m-am gandit sa apelez la acestia: http://www.maxxperformance.ro/servicii/chiptuning/ a mai fost cineva la ei? Pe Google si Facebook au recenzii bune.
Multumesc! Las funda celui care ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu am apelat la tcm turbo, au reprezentanti in fiecare oras si mi-a placut rezultatul.

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Pentru un consum mai redus de combustibil, iti pot recomanda un aditiv, se numeste Pro Engine Ultra. Poti citi mai multe despre produs pe internet. Pe mine ma ajuta. Nu am masina puternica, dar efectele sunt foarte multumitoare. Si pentru consumul de ulei, iti pot recomanda Millroad X7. happy

| kiri11 a răspuns:

Cel de al 2 lea pot spune ca este foarte, foarte bun happy