| TeCunosc a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un anti virus cu un consum redus de surse nu conteaza daca e free sau platit. Vreau sa fie cu un consum cat mai redus de surse pentru ca nu am o performanta ff buna la pc. Multumesc!

7 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Descarca Avast, e gratuit si isi face treaba destul de bine.

| titi a răspuns:

Avast iti consuma cel mai putin din RAM, nu iti incetineste calculatorul.Verificat pe un PC cu 128 Mb RAM pe care am probat AVG si AVIRA.

| Ion a răspuns:

Incearca panda cloud antivirus. ii un antivirus destul de bun, nu consuma mult, si nu o sa ai probleme. de un an si de cand am panda cloudu, nu am probleme cu virusii. http://www.cloudantivirus.com/en/

| Ochiialbastrii a răspuns:

Eu am avast
e f bun

| Al3Kss a răspuns:

Avast consuma mult din resurse si 4 si 5 iar avg mie imi strica messu mereu, cat de panda ala e!

| Al3Kss a răspuns:

Eu am 1gb ram si tot nu merge bine avast plus ca are o interfata cam aiurea! e asa bun si are asa mutee ca... blocheaza reteaua cu totu!

| al3x15 a răspuns:

Cel mai bun ...cred eu, este AVG si este free si iti faci treaba la fix cu elwinking bft