| andreibogdan1999 a întrebat:

de curand am schimbat telescopul la dacia (pe spate partea dreapta) si bocane mai tare ca cel care era stricat (telescopul este nou) dau FUNDA celui mai bun raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Daca spuneai asta de la inceput intelegeam.arcurile pot deschide pana la refuz un telescop si bate.problema este atunci la telescop care este prea moale.este cu gaz sau ulei? poti face o smecherie! pe filetul de jos, poti pune o prelungire pentru a permite arcului sa deschide telescopul fara a ajunge in cap si sa faca acel zgomot ca si cum ar fi spart! succes!

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Raspund printr-o intrebare. Cand schimbi plachetii de frana schimbi doar pe o parte? In cazul telescopului nou absoarbe mai bine socul fata de unul vechi. Sigur este telescopul?

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Imposibil asa ceva sa se intample daca este nou.incearca altceva, altundeva! garantat suta la suta ca telescopul nu are probleme!

| andreibogdan1999 explică (pentru zeulzamolxe666):

Masina are arcuri brek s-ar putea sa tina telescopul dechis?

| andreibogdan1999 explică (pentru zeulzamolxe666):

Ce fel de prelungire?

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru andreibogdan1999):

Daca spuneai asta de la inceput intelegeam.arcurile pot deschide pana la refuz un telescop si bate.problema este atunci la telescop care este prea moale.este cu gaz sau ulei? poti face o smecherie! pe filetul de jos, poti pune o prelungire pentru a permite arcului sa deschide telescopul fara a ajunge in cap si sa faca acel zgomot ca si cum ar fi spart! succes!

| XortexEvolution a răspuns:

Dupa cateva zile bocanitul acela nu se mai aude deoarece este telescopul nou, in caz ca inca bocane schimbal si pe celalalt.Bafta!