| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana viitoare ma voi apuca sa imi antifonez loganul. Am cumparat deja fonomin si mai trebuie sa imi iau Silent Coat. Am gasit o oferta 8 metrii patrati 580 lei. Credeti ca o sa imi ajunga? As vrea usile, plafonul si podeaua sa le fac cu Silent Coat. Credeti ca o sa fie diferente mari? Am Logan 1.6 16v ph2. Merita sa imi schimb boxele daca nu sunt un audiofil inrait? Am cd player Pioneer ui3500x. Va multumesc si astept raspunsuri la toate intrebarile.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam putin 8mp si pentru plafon si pentru podea si usi parerea mea.

da diferenta o sa se simtam si probabil si sunetul boxelor va fi altul, vezi la final daca o sa vrei sa le schimbi.

fa ti un cont pe loganclub si intreaba pe acolo. sigur vor fi multi care au m-ai facut asta deja.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Ti-ar trebui cam 10 mp pentru plafon si podea.
Mda vor unele diferente.
Da chiar merita schimbate boxele.