| nllbia99 a întrebat:

Salutare tuturor!
Ce ati alege dintre aceste doua mașini :
- Bmw 318d Gran turismo 2013, 2.0 143 cp, panorama, cutie manuala, interior textil, culoare gri cu 169. 000km sau
-Bmw 520d limuzina 2012, 2.0 184 cp trapa, interior textil, culoare neagră cu 165. 000km, numai ca aripa dreapta fata e un pic boțită. Prețurile diferă de 1000€ mai mult pentru Gran turismo.
Ambele se afla in Germania

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Seria5, e totusi din alta clasa decat seria3.
conteaza insa care si cum sunt intretinute.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As alege-o pe cea care are mai putine urme de uzura.
M-as uita si la intretinere, daca seria 5 e cu mult mai scumpa la piese, atunci m-as multumi cu 3-ul.
PS: as prefera o automata cu padele si Xdrive, chiar daca iau mai veche.

Răspuns utilizator avertizat