| Vlad244 a întrebat:

Salutare, vreau sa dau de permis pentru A1 si vreau sa-mi achizitionez un KTM de 125cc in 2timpi si vreau sa stiu daca am nevoie de semnalizari si pe fata si pe spate, din cate am vazut eu aveau pe spate si in fata doar farul. Astept raspunsuri si sfaturi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| BroAlyn a răspuns:

Din ce stiu sunt obligatorii semnalizarile din fata si din spate, dar pentru tine fiind la inceput iti recomand Aprilia 125cm e un motor fiabil te poti strecura usor cu el prin oras ajunge la o viteza de 145km/h avand power valve care ii mai baga un boost.