| GeanaIustin1 a întrebat:

Salutari! M-ar interesa unde gasesc un transmiter FM pe care nu trebuie sa il bag la masina in loc de bricheta, unul portabil pe baterie.Am facut greseala sa il uit plugged in si a murit bateria de la masina...(is destul de nou cand vine vorba de masini). Idei sau sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Mihaita2002 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DMFLV4BBM/
Am avut unul asemanator, luat din afara, nu stiu cat de bun este asta. Faza e ca trebuie sa pui telefonul, ca sa se auda ok aproape de player ul masinii.
Te salut!

3 răspunsuri:
| Mihaita2002 a răspuns:

Doar unul pe care sa il introduci in mufa telefonului.Am avut, si e msi bun la sunet decat unul la 12v

| GeanaIustin1 explică (pentru Mihaita2002):

Daca esti dragut poti sa pui un link catre produs? Poate mai cauta si altii si sa ramana aici

| Mihaita2002 a răspuns (pentru GeanaIustin1):

Sau daca ai mufa aux la player ul masinii poti sa incerci si astahttps://catmobile.ro/......black.html

| Mihaita2002 a răspuns (pentru GeanaIustin1):

Https://m.emag.ro/......DMFLV4BBM/
Am avut unul asemanator, luat din afara, nu stiu cat de bun este asta. Faza e ca trebuie sa pui telefonul, ca sa se auda ok aproape de player ul masinii.
Te salut!