| anonim_4396 a întrebat:

Saptaman viitoare merg sa dau sala din nou,am picat la oras,si vreau sa va intreb ceva.
Eu as vrea sa ma transfer de la scoala la care am facut, nu doar intructorul ci sa merg la alta scoala.Ce trebuie sa fac? Adica pot da sala si dupa ce am luat-o sa ma transfer?
Astept raspunsuri.Multumesc.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pai daca ai terminat scoala cum sa mai schimbi instructorul? nu vad sensul, si nici nu mai ai cum face asta, doar sa dai orasul pe alta masina, sau sa iei ore de conducere suplimentare cu alt instructor...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca dai sala, inseamna ca ai dosarul complet, cu cele 30 de ore de conducere + cursul de legislatie, de la aceasta scoala.
Nu prea vad cum te-ai mai putea transfera acum la alta scoala, si de ce ai face asta.
Cu instructorul nu mai ai nici o treaba, nici macar nu va fi in masina la examenul practic, legislatia e terminata... Care ar fi motivul mutarii?
Nu esti in stare sa conduci masina pe care ai facut cursurile?
Mai bine pune mana si invata, decat sa cauti motive aiurea.
Sincer nu cred ca mai are ce cauta la volan o persoana care nu ia scoala de soferi in serios.

| Aldea_Alexandru_1995 a răspuns:

Asta voiam sa zic.adica pot sa schimb masina pe care dau daca am luat sala?
SI VRUMVRUM de unde sti ca nu iau scoala in serios? de unde sti ca nu invat? te rog sa nu mai tragi concluzi pripite pe viitor.