| lays a întrebat:

Spuneti-mi si mie o lotiune pentru accelerarea bronzului va rog.eu ma bronzez al naibii de greusadchiar daca nu am pielea foarte deschisa.deci? sugestii cevabig grin? fundoibig grinhappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cremă pe bază de morcovi și aloe vera (Elmiplant ca exemplu).
Cu cât factorul de protecție este mai mare cu atât vei fi mai protejat și vei avea un bronz uniform și de lungă durată.
Pa, pa.

| zetmada86 a răspuns:

Ulei de motor, folosit.

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!
Este la Avon, daca cunosti firma...sunt de toate si lotiune pentru accelerare bronzului, dar este si o crema ca sa spun asa, daca te dai in fiecare zi cu crema aia, ti se face pielea mai ciocolatiee.happy. Costa in jur de.thinking 10lei, max 30 lei.

| sensibilosu a răspuns:

Sti... chestia asta cu bronzatu' chiar merge la"auto&moto"

| carmela_4957 a răspuns:

Orice dar nu de la avon...ai da banii degeaba, sincer...