| Mioara95 a întrebat:

spuneti-mi si mie o crema, lotiune pentru solar pentru accelerarea bronzului fara factor de protectie ca nu se foloseste la solar... o marca care sa o gasesc prin magazine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.shopmania.ro/q-lotiune-pentru-solar
Te pup!

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Este la Avon, daca cunosti firma...sunt de toate si lotiune pentru accelerare bronzului, dar este si o crema ca sa spun asa, daca te dai in fiecare zi cu crema aia, ti se face pielea mai ciocolatiee. Costa in jur de. 10lei, max 30 lei.
Pa, pa!

| Uza a răspuns:

Se gaseste la Avon 3 produse pentru accentuarea bronzului fara factor de protectie(crema, spray si autobronzant) sunt foarte bune iti spun din propria experienta si destul de accesebile si au o cantitate suficientahappy

| Hermaniona a răspuns:

La avon gasesti un ulei sau o crema pentru accentuarea bronzului
costa in jur de 10 lei fiecare
daca nu vrei incerca in farmacii
sper ca te-am ajutat!