| And43i a întrebat:

Va salut.Am 18 ani si 1, 63m si in primavara vreau sa dau pentu A2 si am o problema legata de inaltime: pot sa merg pe motor? si inca o problema e ca daca ma respinge la scoala ca sunt prea mic si nu am cum sa merg pe motosad? ..asa ca rog mult de tot daca e vreun biker pe aici sa mi dea un sfat!

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Legal nu este nici o problemă, doar că-ți va fi incomod la opriri, dacă nu ajungi cu picioarele pe pământ. Dar sunt și motoare mai joase, deci nu-i chiar atât de gravă problema.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu te resping!

| marin81 a răspuns:

Eu nu sunt biker, dar nu am auzit sa fie vreo lege pentru inaltime! Sunt si motociclete mai mici!