| Ny_Da_1998_O7ak a întrebat:

Va salut, am o problema cu un volkswagen bora cand dau intr-o groapa sau denivelare imi da in volan. Adica o simt in momentul in care am dat intr-o denivelare mi se misca volanul in mana. Astept raspuns dau funda!

2 răspunsuri:
| StefanStefan3000 a răspuns:

Nu e de jucat cu o asemenea problema. Programeaza o verificare in service autorizat... Poate sa fie vinovata coloana de directie care este cateva milioane de inlocuit, dar aceasta problema poate sa vina de la amortizoare si arcuri obosite.

| Ny_Da_1998_O7ak explică (pentru StefanStefan3000):

Arcurile si telescoapele sunt noi. Am fost la service si a zis ca nu sta nimic coloana se directie e buna