| Anonim3641 a întrebat:

Am și eu o problema cu un volkswagen bora mi se pare ca merge volanul puțin mai greu decât înainte, Și vreau sa știu dacă cumva ar fi planetarele de vina.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa schimbi lichidul de servodirectie prima data. Sant sigur ca nu l-a schimbat nimeni niciodata.

| Sofer a răspuns:

Nu are nicio treaba planetarele ca îți merge ție direcția mai greu. Verifica uleiul de la servodirectie și dacă pompa servo funcționează cum trebuie.