| alexandru8888 a întrebat:

Va salut! Îmi poate spune cineva dacă ma pot reprograma mai repede la proba practica? Eu am orașul in februarie,am dat sala în august,dar am nevoie de permis ca na,e iarna...
Știe cineva cum se poate face, dacă se poate face?
Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu se pot face programari preferentiale, fiindca sunt ilegale si apoi, in computer nu mai sunt locuri la sectia de Politie, de care apartii tu.
Va trebuii sa ai rabdare, fiindca oricum vine iarna si este mai sanatos pentru tine, sa nu incepi a sofa pe zapada si gheata, cand nu ai pic de experinta in ale soferiei si ai toate sansele sa faci accidente grave.
Hai, nu te mai stresa din atata lucru, ca o sa ai timp sa sofezi o viata, dupa ce iti vei lua permisul.

| Felys a răspuns:

Ce te grabesti asa, ca incepator crezi ca vei putea conduce iarna pe zapada? Eu zic sa mai astepti ca nu e tocmai usor sa conduci pe vreme rea in special la inceput.Ma indoiesc ca te poti reprograma mai devreme daca sunt atat de aglomerati si te-au programat asa de tarziu, probabil nu au locuri mai devreme

| alexandru8888 explică (pentru Felys):

Ok...ma refeream ca e iarna și e frig, nu numai la zăpadă, doar nu as avea de gând chiar atunci)))
Oricum mersi de răspuns!

| Vântulalb a răspuns:

Tocmai pentru ca na, e iarna, ar trebui sa mai astepti. Stii cum se conduce pe zapada sau zloata? Ca incepator, e groaznic. Nu te grabi.

| DaniTDCI a răspuns:

Toti candidatii au nevoie mai "repede" de permis. asteapta, eu am avut norocul ca pe 4 iulie sa dau sala si pe 30 orasul, 2019 tongue

| Anuket a răspuns:

Te programezi la data cea mai recent disponibilă. Altfel nu ai cum face, stai la rând.