| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a întrebat:

Credeti ca Emgrand EC7 este o masina buna?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai au mult chinezii pana sa faca masini bune

| Vektor a răspuns:

Cred ca as investi intr-un Logan, decat intr-o masina chinezeasca.

| Florian20405 a răspuns:

In Europa, cel putin in Romania de aceasta masina nu prea a auzit nimeni.
Vorba lui "suntserios" mai au mult chinezii pana o sa faca masini adevarate si bune!

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd explică (pentru Florian20405):

Poate chinezii nu au cele mai bune masini dar ca masina de oras merge.Am avut un profesor in generala care avea o masina chinezeasca si avea scaunu rupt pentru ca era foarte gras laughing

| Florian20405 a răspuns (pentru fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd):

laughing) Foarte tare

| TheWalker11 a răspuns:

Nu prea. vorba lui Vektor "Cred ca as investi intr-un Logan, decat intr-o masina chinezeasca." laughing